MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Puzzle
Faaliyetler
Puzzle

MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımı Merkezi'mizde konuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmeleri ve kaliteli zaman geçirmeleri için çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz  puzzle da bunlardan bir tanesi.

Meva,Bakımevi,Bakımevleri,Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Hsta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Huzurevi,Huzurevleri İstanbul,Hasta Ve Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Hasta Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.