MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Doğum Günü Kutlamalarımız
Faaliyetler
Doğum Günü Kutlamalarımız

Meva Hasta Ve Yaşlı Bakımevi'mizde kalan konuklarımızın doğum günlerini kutladık.Bu güzel kutlamada konuklarımızı yanlız bırakmayarak şarkılarıyla onlara eşlik eden Özel Ümraniye Birikim Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür  ediyoruz.

 

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta ve yaşlı bakımevleri istanbul,yatalak bakımevleri istanbul,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı,özel fizik tedavi merkezleri,huzurevi,huzurevleri istanbul,evde bakım,yoğun bakım

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.