MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Balonla Oynama
Faaliyetler
Balonla Oynama

Meva Huzurevi'mizde kalan sakinlerimizle aktiviteler ve oyunlar düzenleyerek onlarla keyifli zaman geçirmekteyiz.Profosyonel yaşlı bakım hizmeti verilen hastalarımıza fiziksel anlamda destek vermek için küçük oyunlar düzenleyerek onların fiziksel olarak hareket etmelerine katkıda bulunmuş oluyoruz.

meva,bakımevi,bakımevleri,profosyonel hasta bakımı,profosyonel yaşlı bakımı,profosyonel yatalak bakımı,hasta bakımevi,yaşlı bakımevi,yatalak bakımevi,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı,huzurevi,huzurevleri istanbul,hasta bakımevleri istanbul,yaşlı bakımevleri istanbul,lyatalak bakımevleri istanbul

 

 

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.