MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Ahşap Obje Dizme
Faaliyetler
Ahşap Obje Dizme

MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımı Merkezimizde kalan konuklarımızın fiziksel gelişimlerine destek vermek amaçlı olarak kendilerine ahşap obje dizimi gibi aktiviteler yaptırarak onlara destek vermekteyiz.

Meva,Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Bakımevi,Bakımevleri,Hasta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Huzurevi,Huzurevleri istanbul,Hasta Ve Yaşlı Bakımevleri,Hasta Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.