MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Okul Ziyaretlerimiz
Faaliyetler
Okul Ziyaretlerimiz

Meva Bakımevi'mizde güzel bir gün.Çeşitli okullardan gelen yüreği güzel öğretmen ve öğrencilerimiz yaşlılarımızı ziyaret ederek gönüllerine bir nebze dokundular.Kendi elleriyle yaptıkları yiyecekleri ve getirdikleri hediyeleri yaşlılarımıza kendi elleriyle verdiler.Kurumumuz adına konuklarımızı ziyarete gelen tüm öğrencilerimize tşk ediyoruz.

 

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta bakımevleri,yaşlı bakımevleri,yatalak bakımevleri,huzurevi,huzurevleri istanbul,evde fizik tedavi,özel fizik tedavi merkezleri

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.