MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Vizyonumuz Misyonumuz
Kurumsal
Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz,

Sağlık ve Sosyal hizmetler alanlarında, Ülkemizde ve tüm dünyada referans kurumlar oluşturmak ve bu kurumları işletmek, ilk önceliğimizdir.


Misyonumuz,

Modern dünyanın en önemli değeri olan sağlığı, sürekli gelişen ve geliştiren bir anlayışla insanlığın hizmetine sunan, sağlık, eğitim, danışmanlık hizmetleri alanlarında tüm misafirlerinin daha iyi bir yaşam sürmesine katkıda bulunan, uluslararası başarılara imza atan önder bir ‘marka kurum’ olmaktır.


MEVA
‘nın

Vizyon ve Misyonu;
Türkiye’nin en modern ve Avrupa standartlarındaki en büyük Özel Bakımevi, huzurevi, psikoterapi ve psikolojik destek merkezi olarak, ulusal ve uluslararası bir referans kurum olmaktır.

 

 

Hasta bakımı,Yaşlı bakımı,Yatalak Bakımı,Hasta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Huzurevi,Huzurevi istanbul

 

 

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.