MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Tombala
Faaliyetler
Tombala

MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımev'inde kalan konuklarımızla boş zamanlarımızı değerlendirmek için tombala vb... oyunlarla çeşitli faaliyetler yapmaktayız.

Meva,Meva Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Hasta Bakımevleri,Yaşlı Bakımevleri,Yatalak Bakımevleri,Bakımevi,Bakımevleri,Hasta Ve Yaşlı Bakımevi,Huzurevi,Huzurevleri İstanbul.

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.