MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Tavla Müsabakamız
Faaliyetler
Tavla Müsabakamız

Meva Hasta Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'miz de kalan konuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmeleri ve hem zihinsel hem fiziksel gelişimlerini kuvvetlendirmeleri için çeşit aktiviteler düzenleyerek onlara destek vermekteyiz.

Meva,Bakımevi,Bakımevleri,Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Hasta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Huzurevi,Huzurevleri istanbul,Hasta Ve Yaşlı Bakımevi,Hasta Bakımı Ve Rehabilitasyon Merkezi

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.