MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Satranç Turnuvamız
Faaliyetler
Satranç Turnuvamız

MEVA Yaşlı Bakımevi ve Huzurevi'miz dekalan konuklarımızla boş zamanlarımızı eğlenceli hale getirerek satranç turnuvası düzenledik.

Meva Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Bakımevi,Hasta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Bakımevleri,Hasta Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi,Hasta Bakımevleri İstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbuliHuzurevi,Huzurevleri İstanbul

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.