MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Pasta Börek Etkinliğimiz
Faaliyetler
Pasta Börek Etkinliğimiz

Meva Bakımevi ve Huzurevi'mizde kalan hastalarımızın zamanlarını  güzel geçirmeleri  için onlarla birlikte küçük atıştırmalıklar hazırlayarak birbirlerine ikram etmeleri için ortamlar hazırlıyoruz.  Bazı konuklarımızın eşlik ederek katıldığı bazılarının ise sadece seyrettiği ı bu sevimli aktivitemizde konuklarımızın  kendi evlerindeymiş gibi mutlu olduklarını gözlemledik.

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta bakımevleri istanbul,yaşlı bakımevleri istanbul,yatalak bakımevleri istanbul,hasta ve yaşlı bakımevleri,huzurevi,huzurevleri istanbul,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı,özel fizik tedavi merkezleri,fizik tedavi merkezleri,özel fizik tedavi merkezleri,hasta bakım ve rehabilitasyon merkezi,hasta ve yaşlı bakımevleri,evde fizik tedavi,yoğun bakım

 

 

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.