MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Okey Müsabakalarımız
Faaliyetler
Okey Müsabakalarımız

Meva Yaşlı Bakımevi'mizde konuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmeleri hafızalarını güçlendirmeleri ve beyin jimlastiği yaptırma  amaçlı olarak zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacağını düşündüğümüz oyunlar düzenlemekteyiz.Yaşlı Bakımevi'mizde konuklarımızla guruplar kurarak okey müsabakası düzenliyoruz ve  birlikte keyifli saatler geçiriyoruz.

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımevi,yaşlı bakımevi,yatalak bakımevi,istanbul,yaşlı bakımevi, hasta bakımevleri istanbul,yaşlı bakımevleri istanbul,yatalak bakımevleri istanbul,hasta ve yaşlı bakımevleri,hasta bakım ve rehabilitasyon merkezi,huzurevi,huzurevleri istanbul,yatan hasta bakımı,yatarak fizik tedavi,profosyonel hasta bakımı,profosyonel yaşlı bakımı,profosyonel yatalak bakımı

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.