MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Öğrencilerimizle geçirilen güzel zamanlar
Faaliyetler
Öğrencilerimizle geçirilen güzel zamanlar

Meva Hasta Ve Yaşlı Bakımevimizde bizleri ziyarete gelen okullarımızla ortak çalışmalar düzenleyerek çeşitli faaliyetler yapmaktayız.Bu faaliyetlerle konuklarımızı mutlu ederken yeni yetişen nesillerimizide yaşlılarımızla kaynaştırarak iki kuşak arasında saygı, sevgi ve hoşgörününde artmasını hedeflemekteyiz.

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,hasta ve yaşlı bakımevleri,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı;huzurevi,huzurevleri  istanbul,bakımevi,yoğun bakım,yoğun bakım merkezleri,evde fizik tedavi

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.