MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


El İşi Örgü
Faaliyetler
El İşi Örgü

MEVA Huzurevi'miz de  kalan konuklarımızın boş zamanlarında hoşlandıkları el işleriyle uğraşmaları için onlara sıcacık ortamlar hazırlamaktayız.

Meva,Hasta Bakımı,Yaşlı Bakımı,Yatalak Bakımı,Hasta Bakımevi,Yaşlı Bakımevi,Yatalak Bakımevi,Hasta Bakımevleriİstanbul,Yaşlı Bakımevleri İstanbul,Yatalak Bakımevleri İstanbul,Huzurevi,Huzurevleri İstanbul,Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi,Bakımevi,Bakımevleri

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.