MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Uzm.Psk.Zeynep Çetinkaya
Doktorlarımız
Uzm.Psk.Zeynep Çetinkaya

Zeynep Çetinkaya

2008 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi’ nden mezun olup 2013 yılında Koç Üniversitesi Psikololi bölümünden lisans derecesini almıştır. Eğitim hayatına 2013-2014 yılları arasında Londra Üniversitesi, Queen Mary’ de ruh sağlığı ve psikolojik terapilerle ilgili yüksek lisans eğitimi alarak İngiltere’ de devam etmişitr.

Stajlarını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Pedam Psikiyatri Klinği’ nde tamamlamistir. 2013-2014 yılları arasinda Londra’ da bulunan Minik Kardes adlı anaokulunda çalışarak ihtiyacı olan ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamış ve aileler için de çeşitli konularda eğitimler hazırlamıştır.

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneğinden ‘Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi’, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneğinden ‘Cinsel Terapi Eğitimi’, Davranış Bilimleri Enstitüsünden’ EMDR Eğitimi’ ve Wellness Enstitüsü tarafından hazırlanan ‘Kalp Merkezli Hipnoterapi Eğitimi’ almıştır.

Çalıştığı alanlar:

Anksiyete Bozuklukları, Sosyal Fobi, Fobiler, Panik Bozukluk, Depresyon, Cift ve Evlilik Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı,Öfke Kontrol Sorunları Cinsel İşlev Bozuklukları ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta bakımevi,yaşlı bakımevi,yatalak bakımevi,hasta ve yaşlı bakımevi,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı,huzurevi,huzurevleri istanbul,bakımevleri istanbul,hasta bakım ve rehabilitasyon merkezi

  • Galeri Resimleri