MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


Açık Büfe Kahvaltımız
Faaliyetler
Açık Büfe Kahvaltımız

Meva Hasta ve Yaşlı Bakımı  Merkezimizde kalan konuklarımızla açık büfe kahvaltımızda biraraya gelerek hep birlikte kaliteli ve güzel bir gün geçirdik.

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta bakımı istanbul,yaşlı bakımı istanbul,yatalak bakımı istanbul,hasta bakımevi,yaşlı bakımevi,yatalak bakımevi,hasta bakımevi istanbul,yaşlı bakımevi istanbul,yatalak bakımevi istanbul,hasta bakımevleri,yaşlı bakımevleri,yatalak bakımevleri,hasta bakımevleri istanbul,yaşlı bakımevleri istanbul,yatalak bakımevleri istanbul,huzurevi,huzurevleri istanbul,huzurevleri,hasta bakım ve rehabilitasyon merkezi,hasta ve yaşlı bakımevleri

 

 

 

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.