MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita


MEVA BAKIMEVİMİZDE İFTAR YEMEĞİ 2017
Haberler
MEVA BAKIMEVİMİZDE İFTAR YEMEĞİ 2017

Meva Hasta Bakımı Ve Yatarak Fizik Tedavi Merkezi'mizde konuklarımız, yakınları ve çalışanlarımızla birlikte  iftar yemeğinde buluştuk.

meva,bakımevi,bakımevleri,hasta bakımı,yaşlı bakımı,yatalak bakımı,hasta bakımevleri istanbul,yaşlı bakımevleri istanbul,yatalak bakımevleri istanbul,hasta bakımevi,yaşlı bakımevi,yatalak bakımevi,huzurevi,huzurevleri istanbul,yatarak fizik tedavi,yatan hasta bakımı,yoğun bakım

İLETİŞİM VE TALEP FORMU
İletişim ve Talep Formu
BAKIMEVİ GERÇEGİ
Bakımevi Gerçeği

“ Kimse yaşlanınca hasta olmak ya da bakıma muhtaç olmak istemez. Maalesef şartlar bazen bunu gerektirir. Yaşlanırız, hastalanırız, bakıma muhtaç bir hale geliriz. O zaman evde ya da bir kurumda bakım hizmetini alabiliriz. En iyi ve en kaliteli bakımı almak hakkımızdır. Özellikle bir kurumda bakılıyorsak...

Hem fiziksel sağlığımız, hem psikolojik sağlığımız için en kaliteli bakımı almak ve bu kaliteli bakımı talep etmek hakkımızdır. Eğer doğru bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini aldığımız bir kurumda bakılıyorsak, hastalığımızın seyri çok daha iyiye gidecektir.

Böylece önümüzdeki ömür daha uzun, daha kaliteli ve daha keyifli olacaktır. Bu hem hastaların hem de ailelerin isteğidir.